איך בוחרים בית דפוס??

ענף הדפוס של היום הוא כבר לא מה שהיה בעבר. כיום ניתן לקבל בבית הדפוס את כל השרותים והמוצרים השונים במקום אחד כגון: הדפסת פליירים/עלונים, כרטיסי ביקור, לוחות שנה, חוברות, מגזינים, גלויות, טפסים, נייר לוגו, מעטפות, הזמנות לאירועים, רולאפ, פולדרים, מיתוג חברות , אריזות קופסאות מוצרי קידום ועוד..

השלב הראשון בבחירת בית הדפוס הוא בדיקת הציוד של בית הדפוס , בעידן של היום נכנסו לענף מפיקי דפוס רבים אשר מתווכים בין הלקוח לבית הדפוס , למפיקים עצמם אין את היכולת לפקח על טיב העבודה ועל עמידה בלוחות זמנים, לעיתים תקבלו הצעות מחיר מפתים במחירים זולים בהרבה מחברות ובתי דפוס מתחרים, מצב כזה צריך להדליק אצלכם נורת אזהרה!!

הנושא הבא שמחייב בדיקה הוא טיב המוצר, כדי שהמוצר שלכם יצא ללא פגמים אל הלקוח שלכם, הדרך הטובה לבדוק זאת היא לגשת לבית הדפוס ולהתרשם מעבודות שהוא מבצע , אין טוב ממראה עיניים.

נושא נוסף שמומלץ לבדוק הוא נושא השירות, מומלץ לבחור בית דפוס אשר משלב בין סטודיו לעיצוב ומתן פתרונות דפוס מתקדמים, אשר יוצרים יחדיו מענה לכל מגוון העבודות תוך עמידה בלוח זמנים, פיקוח מלא על טיב העבודה בכל שלבי ההפקה, חיסכון בזמן ובכסף.

בנושא המחיר חשוב לציין שאיכות שירות וטיב עבודה עולים על כסף, אומנם ישנם דרכים להוזיל את המחיר אפילו במעט כאשר רוכשים בכמויות גדולות יותר עבודות אשר חוזרות על עצמן בתדירות גבוהה יחסית, כך תוכלו להנות ממוצר זול יותר מבלי לפגוע באיכות המוצר.

נסכם ונאמר שבחירת בית הדפוס צריכה להיעשות לאחר שיקולים רבים תוך כדי בחינת התנהלות בית הדפוס בכדי לקבל את המוצר והשירות הטובים ביותר.

לוחות שנה אריזות וקופסאות חוברות וקטלוגים פולדרים תלי דלת מעטפות בכל הגדלים פנקסים פליירים וגלויות ניירת מכתבים ומזכרים כרטיסי ביקור ומגנטים עיצוב גרפי